Miejsce pochodzenia Nas
Nazwa handlowa GE
Numer modelu DS200NATOG1A
Minimalne zamówienie 1 szt
Szczegóły pakowania Indywidualne opakowanie w pudełku
Czas dostawy 5-7 dni
Zasady płatności T/T
Możliwość Supply 999pcs
Szczegóły Produktu
Szereg MAREK W Funkcjonować Płytka skalująca sprzężenie zwrotne napięcia
Głębokość/długość netto produktu 330mm Wysokość netto produktu 200mm
Gwarancja 1 rok
Podkreślić
Płyty skalowania zwrotnego napięcia znaku V
Precyzyjne tłumienie napięcia AC/DC Zarząd NATO
Płytka zwrotna mostka SCR zintegrowana z płytą montażową VME
Zostaw wiadomość
opis produktu
GE DS200NATOG1A Płytka skalująca sprzężenia zwrotnego napięcia GEI-100225
Specyfikacje produktu
Atrybut Wartość
Nazwa GE DS200NATOG1A Płytka skalująca sprzężenia zwrotnego napięcia GEI-100225
ID produktu DS200NATOG1A
Seria Mark V
Funkcja Płytka skalująca sprzężenia zwrotnego napięcia
Głębokość/Długość netto produktu 330mm
Wysokość netto produktu 200mm
Szerokość netto produktu 100mm