• Sumset International Trading Co.,Ltd
    Bruno Nascimento
    Dziękuję za waszą pomoc i wsparcie w dostarczaniu wysokiej jakości i przystępnych cen produktów.
  • Sumset International Trading Co.,Ltd
    Ehsan Salmari
    Szybka odpowiedź i profesjonalna postawa sprawiają, że nasza współpraca jest płynniejsza!
Osoba kontaktowa : kerry
Numer telefonu : 18150137563
WhatsApp : +8618150137563

330130-040-00-05 Standardowy kabel rozszerzający do systemów monitorowania bliskości 3300 XL

Miejsce pochodzenia USA
Nazwa handlowa Bently Nevada
Orzecznictwo COO ,COC ,CQ
Numer modelu BENTLY NEVADA 330130-040-00-05
Dokument 3300 XL 8.pdf
Minimalne zamówienie 1
Cena $999
Czas dostawy 5-7 dni
Zasady płatności T/T
Możliwość Supply 999
Szczegóły Produktu
marka Bently’ego Nevadę Numer modelu BENTLY NEVADA 330130-040-00-05
Funkcjonować Dobry Stan NOWY
Gwarancja 1 rok
Podkreślić

3300 XL extension cable

,

Bently Nevada proximity cable

,

330130-040-00-05 monitoring cable

Zostaw wiadomość
opis produktu

330130-040-00-05 Standardowy kabel rozszerzający do systemów monitorowania bliskości 3300 XL

Przegląd produktu

330130-040-00-05 to 4-metrowy standardowy kabel przedłużeniowy zaprojektowany do systemu pomiaru bliskości 3300 XL. Łączy sondę bliskości z czujnikiem proximitor,o pojemności nieprzekraczającej 10 WJego określona długość pomaga w instalacjach, w których sonda i czujnik są montowane w różnych pozycjach wokół maszyny.używanie prawidłowego kabla jest ważne podczas wymiany uszkodzonego połączenia, przywracanie kanału monitorowania lub utrzymanie istniejącego systemu w funkcjonowaniu zgodnie z przeznaczeniem.

Kluczowe cechy i korzyści

1. 4-metrowy kabel do elastycznej instalacji

Długość 4 metrów zapewnia przestrzeń do przesyłania pomiędzy sondą a czujnikiem bez konieczności improwizowanego przedłużenia kabla.Jest to przydatne, gdy urządzenia monitorujące mają ograniczoną przestrzeń montażową lub gdy czujnik jest zainstalowany z dala od punktu pomiarowegoPrawidłowe sterowanie pomaga również uniknąć niepotrzebnego napięcia na kablu i jego złączach.

2Zaprojektowany do spójnej transmisji sygnału

Kabel jest częścią ścieżki pomiarowej między sondą a czujnikiem.Jego właściwości elektryczne muszą odpowiadać wymaganiom systemu podłączonego, aby można było prawidłowo zmierzyć ruch wału i wibracjeZastąpienie go nieodpowiednim kablem może mieć wpływ na sygnał pomiarowy i prowadzić do niewiarygodnych wyników monitorowania.

3. Wielokrotne opcje zatwierdzania

Przypis -05 oznacza wersję związaną z homologacjami CSA, ATEX i IECEx w dostępnych wykazach produktów.Może to mieć znaczenie przy wyborze komponentów do instalacji o szczególnych wymaganiach dotyczących homologacji urządzeńPrzed instalacją należy zawsze sprawdzać obowiązujące certyfikaty i wymagania projektowe.

Specyfikacje techniczne
Numer modelu Bently Nevada 330130-040-00-05
Inne modele Bently Nevada 330101-00-54-10-02-00
Bently Nevada 330101-00-58-10-02-00
Bently Nevada 330851-02-000-070-50-00-05
Bently Nevada 330704-000-060-10-02-00
Bently Nevada 330703-000-080-10-02-00
Obrazy produktów
330130-040-00-05 Standardowy kabel rozszerzający do systemów monitorowania bliskości 3300 XL
Zalecenia techniczne
  • Przed wymianą kabla należy potwierdzić, że zainstalowana sonda, kabel przedłużeniowy i czujnik proximitor stanowią zgodny system.podłączone komponenty i ich wymagania elektryczne muszą również odpowiadać.

  • Podczas montażu należy sprawdzić oba złącza pod kątem uszkodzeń, zanieczyszczeń lub luźnych połączeń.włączyć lub zastąpić kabel bez potwierdzenia, że proponowana zmiana jest dozwolona przez dokumentację systemu.

  • Po wymianie należy porównać odczyty kanału monitorowania z normalnymi wartościami pracy urządzenia.sprawdzić całą ścieżkę pomiaru zamiast zakładać, że kabel jest jedyną możliwą przyczyną.

Globalne zastosowania
Azja i Pacyfik: Chiny, Korea Południowa, Japonia, Indie, Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar
Ameryka Północna: USA, Kanada
Europa: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Rosja, Turcja
Ameryka Łacińska: Brazylia, Argentyna, Meksyk
Typowe zastosowania
  • Systemy ochrony w trybie online maszyny obrotowej
  • Monitoring wibracji i pozycji wału
  • Nadzór nad bezpieczeństwem turbin parowych i sprężarek
  • Monitorowanie stanu wielkich wentylatorów, generatorów i wysokoprężnych pomp
  • Instalacje naftowe i gazowe
  • Zakłady przetwórstwa chemicznego
  • Obiekty wytwarzające energię elektryczną
  • Zakłady przetwórstwa metalu i węglochemiczne
Badanie przypadku projektu

Duże zakłady przemysłowe doświadczyły niestabilnych odczytów wibracji wału na kompresorze dużych prędkości podczas rutynowej pracy.Inżynierowie obsługi technicznej sprawdzili system pomiaru bliskości i stwierdzili, że przewód przedłużający wymagał wymianyZespół wybrał 4-metrowy kabel przedłużeniowy Bently 330130-040-00-05 po potwierdzeniu kompatybilności z zainstalowaną sondą i czujnikiem Proximitor.kanał monitorowania został przywrócony do ciągłego śledzenia wibracji i przemieszczania wałuWiarygodne dane pomiarowe pomogły zespołowi konserwacyjnemu ocenić stan sprzętu i zaplanować kolejne inspekcje przed następnym planowanym wyłączeniem.zmniejszenie ryzyka nieoczekiwanych przestojów urządzeń.

Nasze korzyści
  • Eksport do ponad 40 krajów
  • Pełna obsługa posprzedażna
  • Stabilny łańcuch dostaw zapewniający ciągłą dostępność
  • Wsparcie certyfikacji COO, COC i CQ
  • Szybka reakcja na notowania
330130-040-00-05 Standardowy kabel rozszerzający do systemów monitorowania bliskości 3300 XL
Częste pytania

P1: Jaka jest funkcja kabla rozszerzającego 330130-040-00-05?

Łączy kompatybilną sondę zbliżającą się do czujnika proximitoru i przenosi sygnał służący do monitorowania ruchu i wibracji wału.Jest jednym z elementów systemu pomiarowego i nie działa jako samodzielne urządzenie monitorowania.

P2: Czy 330130-040-00-05 może być używany z dowolną sondą bliską?

Nie, sonda, kabel rozszerzający i czujnik proximitor muszą odpowiadać wymaganiom zainstalowanego systemu.Przed zamówieniem lub wymianą kabla należy potwierdzić podłączone numery modeli i dokumentację systemu.

P3: Czy wymiana kabla przedłużającego automatycznie poprawi niestabilne odczyty wibracji?

Po uszkodzeniu lub niekompatybilnym kablu może przyczynić się do niestabilnych odczytów, ale sonda, czujnik, złącza i kanał monitorowania mogą być również odpowiedzialne.sprawdzić całą ścieżkę pomiarową, jeśli odczyty nie powrócą do oczekiwanego stanu.

P4: Co należy sprawdzić podczas montażu kabli?

Zweryfikuj pełny numer części i zgodność systemu, sprawdź złącza i upewnij się, że przewód jest prowadzony bez nadmiernego napięcia lub ostrych zakrętów.porównanie odczytów monitorowania z ustalonymi wartościami pracy urządzenia;.

P5: Dlaczego ważna jest prawidłowa długość kabla?

Długość kabla musi odpowiadać zainstalowanemu systemowi pomiarowemu i jego określonej konfiguracji.Przed wyborem kablu zastępczego należy potwierdzić wymaganą długość kabla i podłączone elementy.


Dostępne zapasy
  • IOCN 200-566-000-112
  • IOC4T 200-560-000-113
  • IOC4T 200-560-000-111
  • RPS6U 200-582-200-013
  • CPUM 200-595-045-114
  • 3500/32M 149986-02
  • IS200ESELH3AAA
  • IS200EPCTG1AAA
  • IS200EXHSG3AEC
  • IS220PSVOH1A
Wymogi dotyczące instalacji
  • Profesjonalna instalacja wymagana dla optymalnej wydajności i bezpieczeństwa
  • Zapewnienie odpowiedniego zamontowania i odpowiedniej wentylacji
  • Zgodność ze wszystkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa elektrycznego
Bently Nevada probe installation diagram and mounting requirements